animace animace animace animace animace animace

O nás


Richard Gardlo - EUROPEAN DIVING SCHOOL   Odborný garant, trenér a certifail pro výcvik rekreačního a technického potápění. Je ředitelem a majitelem EDS.

Potápění se věnuje 30 let a během posledních 15 let získal všechna instruktorská a trenérská oprávnění. 7 let vedl kancelář SSI pro Českou a Slovenskou republiku a přeložil a vydal několik učebnic a manuálů pro rekreační i technické potápění. Věnuje se především Vrakovému potápění společně s natáčením videí o těchto vracích.


František Harant - Odborný garant pracovního potápění.

Instruktor potápění, technický potápěč a dlouholetý pracovní potápěč s velkými zkušenostmi v různorodých pracovních postupech pod vodou s nejrůznější pracovní výstrojí. Se svým týmem pomáhá zajišťovat filmové efekty ve vodním prostředí pro firmu Special Films Effects.


Vranamick.JPG

Mick Vrána - Odborný garant a trenér výcviku všech kurzů Volného potápění (Freediving) u European diving school.

Instruktor nádechového potápění (freediving), přístrojového potápění a majitel školy Svět pod vodou. (svetpodvodou.cz)Aktivně se potápí od roku 2010 a instruktorem je od roku 2012. Dokaže vás naučit jak zadržet dech na 2-3 minuty během jednoho dne, díky jeho znalosti freedivingu, dechových a relaxačních technik. Je autorem manuálů Freediver1 a 2 pro EDSMgr. Blanka Sudíková-Kolářová - Odborný garant a trenérka  instruktorů pro plavání a potápění dětí od 3 měsíců bez použití jakékoliv výbavy.

Potápění dětí a miminek se věnuje řadu let a vyškolila na několik desítek instruktorů po celé ČR, kteří se věnují potápění dětí v mnoha městech. Je bývalá sportovní plavkyně  s vystudovanou fakultou Tělesné výchovy a sportu. Vede celorepublikový klub potápění miminek  BABY CLUB PLAVÁČEK. Jan Bukvaj – Odborný garant a Instruktor na dekompresní problematiku.

Spoluautor výcvikových materiálů EDS. Specialista na dekompresní problematiku. Je autorem většiny technických i rekreačních manuálů European diving school.
Zabývá se podvodní fotografií především na vracích a pomáhá organizovat výpravy za těmito vraky.Jaroslav NevoralTechnický potápěč a spolutvůrce manuálů „European diving school.“.

Tvůrce databáze studentů a programátor tabulek EDS. Josef Habrovec - Trenér pro výcvik potápěčů a odborný garant pro výcvik kurzů fotografování.

Potápí se od r. 1982 a je zakladatelem a prezidentem festivalu podvodní fotografie UW FOTO BRNO www.uwfotobrno.ic.cz. Pod vodou fotografuje od r. 2002. Za tu dobu již získal sedm titulů Mistr ČR v podvodní fotografii (naposled hattrick 2008-2010), dvakrát druhé a jednou třetí místo na Mistrovství ČR v digitální UW fotografii. Vlastní již více jak 80 trofejí a cen z tuzemských i zahraničních soutěží. Od roku 2004 vystavoval své podvodní fotografie na 28 výstavách po celé ČR. 

  Petr Večeřa - Trenér pro výcvik potápěčů a odborný garant pro výcvik kurzů jeskynního potápění.

 

 hejhalstanislav.jpg Stanislav Hejhal - Trenér pro výcvik potápěčů a odborný garant pro výcvik kurzů jeskynního potápění.

 

 kucerajan21.10.1974.jpg Jan Kučera - trenér pro výcvik potápěčských kurzů.

 

Česká Potápěčská Škola