Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Kurzy > Instruktorské kurzy

Instruktorské kurzy

Asistent a Instruktor samostatných potápěčů

 Kurzem instruktora potápění se vám otevírá cesta, na které můžete zúročit všechny vaše dosavadní zkušenosti, které jste získali po celou vaši kariéru potápěče. Je to nádherné poslání a práce potápěčského instruktora je mezi potápěči velmi ceněná a vyhledávaná. Pokud se budete nadále zdokonalovat, bude vás tato práce neustále uspokojovat a naplňovat. European diving school má kurz instruktora potápění akreditovaný u MŠ. Taktéž o tento kurz můžete požádat, pokud jste vedeni na úřadu práce a splňujete vstupní předpoklady.

Instruktor pokročilých potápěčů (AOWD)

Je to kurz, kterým se dostáváte do vyšší kategorie a po jeho absolvování můžete začít vyučovat „Pokročilé samostatné potápěče“.


Instruktor specialit 

Pokud vlastníte některou ze specialit a jste již instruktor, můžete se po absolvování kurzu speciality stát jejím instruktorem.

Instruktor vedoucích potápění

 po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete vyučovat kurz „Vedoucí potápění“.


Technický Instruktor

po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete vyučovat kurzy „Pokročilý potápěč s Nitroxem a Technický potápěč“.

Normoxic Trimix Instruktor

po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete vyučovat kurz „Normoxic trimix potápěč“.


Asistent Trenéra Instruktorů 

po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete asistovat u kurzu „Instruktor potápění". Samostatně školit přestupující instruktory a doškolovat pokročilé instruktory.

Trenér Instruktorů 

po absolvování tohoto instrukorského kurzu můžete vyučovat kurz „Instruktor potápění". Samostatně školit přestupující instruktory a doškolovat pokročilé instruktory.