animace animace animace animace animace animace

AKTUÁLNĚ Z EDS


Vítejte na stránkách „Evropské Potápěčské Školy“ … naší školy

Česká potápěčská škola

Naše „Evropská Potápěčská Škola“ vychází vstříc požadavkům a potřebám našich instruktorů a vyznačuje se dostupnější cenovou politikou a možností vyučovat maximální možný počet typů všech kurzů. Všechna kritéria jsou úzce spojená s Evropskými standardy. Naši trenéři jsou profesionálové s dlouholetou zkušeností v daném oboru a jsou vycvičeni v souladu s Evropskou legislativou anebo k nám přešli z jiných celosvětově uznávaných profesionálních asociacích. Může to být i tvoje škola – všem kvalitním instruktorům umožňujeme přeregistraci k EDS za velmi výhodných podmínek. Info na telefonu: 777 122 005 nebo euds@euds.cz - EUROPEAN DIVING SCHOOL s.r.o.

Najděte si nejbližšího instruktora nebo centrum ve vašem okolí.

Naleznete zde všechny možné vzdělávací kurzy. Jejich škála je asi nejširší ze všech dostupných škol. Kurzy potápění jsou postaveny tak, aby studenty zaujaly a zábavnou formou předaly co nejvíce zkušeností našich instruktorů studentům. Naši instruktoři jsou neustále informováni o nových postupech a změnách, které se v oblasti potápění vyskytují. Protože „Evropská Potápěčská škola“ používá k výcviku výhradně digitální zpracování výukového materiálu, může se pyšnit největší flexibilitou na trhu.

Seminář instruktorů EDS bude 16.02.2019

Datum konání: 16. 2. 2019

Seminář EUROPEAN DIVING SCHOOL se bude konat 16.února 2019 v sále Restaurace naproti kanceláři EDS ulice Stamicova 2a Jihlava. Začátek a program bude ještě upřesněn. děkuje a těší se kolektiv EDSPotápění v historickém vybavení - kurz HDD

EDS Vám představuje nový kurz potápění v historickém vybavení.(HDD)

Kurz HDD je určen pro zájemce o historii potápění. V jeho průběhu je seznámen s některými etapami vývoje potápění, s pokroky při dobývání světa pod vodou a především s rozvojem techniky. Podstatou je historie, princip, funkce a zásady používání celoobličejových masek, nargil, přileb a těžkých výstrojí (skafandrů). Vrcholem je teoretická i praktická část v tomto typu vybavení.

Petr Večeřa - trenér EDS

P1000973.jpgOPEN WATER DIVER - nová kniha - new English verzion

Obalka2016.jpg
Česká Potápěčská Škola